Školní družina

Školní družina je součástí ZŠ Rooseveltova. Poskytuje relaxační, odpočinkové a pohybové aktivity, rozvíjí zájmy a nadání dětí a rozšiřuje jejich vědomosti.

Družinu mohou navštěvovat žáci 1.- 4. ročníku.

Provoz ŠD - ranní  6.00 - 7.40 hodin, příchod do 7.25 hodin,

- odpolední 11.40 - 17.00 hodin.

Poplatek za školní družinu činí 250,-Kč za pololetí za žáka. Platba za 1. pololetí do 30.9.2021, za 2. pololetí do 31.1.2022.

Podmínkou docházky do školní družiny je zajištěné stravování ve školní jídleně.

Organizační opatření:

1. odd. (1. třída) - Bc. Pavlína Kajabová, vedoucí vychovatelka

2. odd. (2. třída) - Bc. Alena Koukalová, vychovatelka

3. odd. (3. třída) - Táňa Hrbasová, vychovatelka

4. odd. (4. třída) - Mgr. Božena Mikušová, vychovatelka

Platba za ŠD - 2. pololetí

3. 1. 2022

Splatnost platby za školní družinu - 2. pololetí je do 31.1.2022 bezhotovostním převodem na účet. Nutné uvést variabilní symbol a jméno dítěte.

Advent v ŠD

23. 12. 2021

Adventní čas jsme si ve školní družině vyplnili tematickým tvořením, soutěžemi na vánoční téma, poslechem a zpěvem koled a povídáním o vánočních zvycích. Školní družina přeje všem POHODOVÉ VÁNOCE A SPOKOJENÝ ROK 2022.

Podzim v ŠD

20. 12. 2021

Podzimní měsíce jsme ve školní družině vyplnili tvořením různých výrobků z přírodnin a motivů, které nám tohle malebné roční období nabízí.

Podzim na školní zahradě

14. 12. 2021

Podzimní nadílků listů na naší zahradě jsme využili k tvoření krásných obrazců. Poté se děti s vervou vrhly k jejich hrabání a sbírání a následné uložení do nově vyrobených kompostérů.

Čertoviny

11. 12. 2021

Minulý týden se to v družince Čerty, Mikuláši a Anděly jen hemžilo. Děti si užily čertovské odpoledne plné soutěží a tance.