Školní družina

Školní družina je součástí ZŠ Rooseveltova. Poskytuje relaxační, odpočinkové a pohybové aktivity, rozvíjí zájmy a nadání dětí a rozšiřuje jejich vědomosti.

Družinu mohou navštěvovat žáci 1.- 4. ročníku.

Provoz ŠD - ranní  6.00 - 7.40 hodin, příchod do 7.15 hodin,

- odpolední 11.40 - 17.00 hodin.

Poplatek za školní družinu činí 250,-Kč za pololetí za žáka.

Podmínkou docházky do školní družiny je zajištěné stravování ve školní jídleně.

Organizační opatření:

1. odd. (2. třída) -  Bc. Pavlína Kajabová, vedoucí vychovatelka

2. odd. (1., 5. třída) - Bc. Alena Koukalová, vychovatelka

3. odd. (3. třída) - Bc. Lucie Švestková, vychovatelka

4. odd. (4. třída) - Mgr. Božena Mikušová, vychovatelka

Maškarní karneval - 2. oddělení

24. 2. 2021

Ve středu 24.2.2021 proběhl ve školní družině každoroční rej masek. Součástí programu byla promenáda masek, taneček a bohatá tombola. Všichni jsme si užili odpoledne plné soutěží a zábavy.

Maškarní karneval - 1. oddělení

23. 2. 2021

Dnešní den jsme si ve školní družině zpříjemnili karnevalovým odpolednem. Na programu byl tanec, soutěže, promenáda masek a velmi oblíbená tombola. Dětem i rodičům děkujeme za přípravu krásných masek a chutné dobroty.

Puzzliáda

14. 2. 2021

Minulý týden se v ŠD konala soutěž ve stavění puzzle. Soutěžícím byl měřen čas, za který puzzle poskládali. Nejrychlejší skládači byli odměněni.

Turnaj v dámě

24. 1. 2021

Tento měsíc v ŠD probíhal již tradiční "Turnaj v dámě". Soutěžící přemýšleli jaký tah figurkou zvolit, aby obelstili svého soupeře a získali co nejvíce bodů. Děkujeme všem za účast a nasazení, se kterými jednotlivé partie hráli.

Malý kadeřník/ Malá kadeřnice

24. 1. 2021

Tento týden v ŠD proběhla kadeřnická soutěž. Děti tvořily účesy dle své vlastní fantazie a za pomocí velkého sortimentu kadeřnických potřeb, které si sebou přinesly. Vzhledem k velmi povedeným modelům měla porota velmi těžký úkol, vybrat ty nejpovedenější. Všichni soutěžící byli odměněni za svou účast a kreativitu.