Školní družina

Školní družina je součástí ZŠ Rooseveltova. Poskytuje relaxační, odpočinkové a pohybové aktivity, rozvíjí zájmy a nadání dětí a rozšiřuje jejich vědomosti.

Družinu mohou navštěvovat žáci 1.- 4. ročníku.

Provoz ŠD - ranní  6.00 - 7.40 hodin, příchod do 7.15 hodin,

- odpolední 11.40 - 17.00 hodin.

Poplatek za školní družinu činí 250,-Kč za pololetí za žáka.

Podmínkou docházky do školní družiny je zajištěné stravování ve školní jídleně.

Organizační opatření:

1. odd. (2. třída) -  Bc. Pavlína Kajabová, vedoucí vychovatelka

2. odd. (1., 5. třída) - Bc. Alena Koukalová, vychovatelka

3. odd. (3. třída) - Bc. Lucie Kouřilová, vychovatelka

4. odd. (4. třída) - Mgr. Božena Mikušová, vychovatelka

Kaprodrom

29. 6. 2021

Ke konci školního roku jsme vyrazili na Kaprodrom. Děti si zkusily přehazovanou na plážovém hřišti a poté si užily občerstvení v chatičce.

Malování na tašky

28. 6. 2021

Na rozloučení se školním rokem 2020/2021 jsme si pro děti připravili malování na textilní tašky. Motivy obrázků děti volily dle své vlastní fantazie.

Vycházka na zmrzlinu

23. 6. 2021

Na závěr školního roku jsme si s dětmi udělali radost a zašli si na zmrzlinu do místní cukrárny a procházku k řece Moravě.

Den dětí

2. 6. 2021

Na Den dětí jsme na školním hřišti připravili "indiánské odpoledne" plné soutěží, tance a zábavy. Zatančili jsme si indiánský tanec, stříleli z luku, házeli tomahawkem, jezdili na mustangovi a luštili tajnou indiánskou zprávu.

Indiánský týden

31. 5. 2021

Celý minulý týden jsme se ve školní družině věnovali činnostem s indiánskou tematikou. Vyráběli totémy, čelenky a náhrdelníky, povídali si o historii a životě Indiánů a zatančili indiánský tanec.