Novinky

první stránka předchozí stránka 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11|    ...z 12    další stránka poslední stránka    1 - 10    celkem záznamů120
Maškarní karneval - 2. oddělení

24. 2. 2021 -

Ve středu 24.2.2021 proběhl ve školní družině každoroční rej masek. Součástí programu byla promenáda masek, taneček a bohatá tombola. Všichni jsme si užili odpoledne plné soutěží a zábavy.

Maškarní karneval - 1. oddělení

23. 2. 2021 -

Dnešní den jsme si ve školní družině zpříjemnili karnevalovým odpolednem. Na programu byl tanec, soutěže, promenáda masek a velmi oblíbená tombola. Dětem i rodičům děkujeme za přípravu krásných masek a chutné dobroty.

Puzzliáda

14. 2. 2021 -

Minulý týden se v ŠD konala soutěž ve stavění puzzle. Soutěžícím byl měřen čas, za který puzzle poskládali. Nejrychlejší skládači byli odměněni.

Malý kadeřník/ Malá kadeřnice

24. 1. 2021 -

Tento týden v ŠD proběhla kadeřnická soutěž. Děti tvořily účesy dle své vlastní fantazie a za pomocí velkého sortimentu kadeřnických potřeb, které si sebou přinesly. Vzhledem k velmi povedeným modelům měla porota velmi těžký úkol, vybrat ty nejpovedenější. Všichni soutěžící byli odměněni za svou účast a kreativitu.

Turnaj v dámě

24. 1. 2021 -

Tento měsíc v ŠD probíhal již tradiční "Turnaj v dámě". Soutěžící přemýšleli jaký tah figurkou zvolit, aby obelstili svého soupeře a získali co nejvíce bodů. Děkujeme všem za účast a nasazení, se kterými jednotlivé partie hráli.

Advent v ŠD

22. 12. 2020 -

Adventní čas jsme si ve školní družině zpříjemnili tvořením s vánoční tematikou, zdobením perníčků, povídáním o vánočních tradicích a zvycích, některé z nich si i vyzkoušeli a to vše za poslechu krásných vánočních koled. ŠD PŘEJE POHODOVÉ VÁNOCE PLNÉ SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ A JEN TO NEJHEZČÍ V NOVÉM ROCE 2021.

Svět planet

6. 12. 2020 -

V listopadu měly děti možnost se přihlásit do výtvarné soutěže na téma Svět planet. Úkolem bylo nakreslit planetu dle vlastní fantazie. Děkujeme dětem za hezké obrázky a rodičům za jejich spolupráci.

Čertování

4. 12. 2020 -

V čerty, andílky i Mikuláše se v tomto týdnu proměnily děti z 1. a 2. třídy naší základní školy.  Během karnevalového Čertování si žáci vyzkoušeli řadu pekelných úkolů, které splnili na jedničku. Nechyběla ani čertovská diskotéka, výroba řetězů a spousta dalších her a soutěží, které si děti moc užily.

Legohrátky

28. 11. 2020 -

Tento týden v ŠD proběhla soutěž v konsturování. Děti mohly pracovat samostatně nebo ve skupinách a vytvořit stavbu dle vlastní fantazie.

Podzimní tvoření

20. 10. 2020 -

Kaštany, šípky, listy a jiné podzimní přírodniny jsme využili při tvoření v tomto malebném ročním období.

Zápis do 1. třídy
na školní rok 2021/2022