Základní škola
Rooseveltova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Geometrie distančně

8. 4. 2021

Geometrie distančně

Žáci ve 3. třídě mají během školního roku mimo jiné zvládnout dovednost rýsování kružnice a kruhu pomocí kružítka. A rozhodně to na počátku není úplně jednoduché. Přes velkou snahu se našim třeťákům rýsování kružnic daří. Dokonce se některým rýsování kružnic tak zalíbilo, že zapojili svou fantazii a začaly vytvářet i zajímavé výtvarné obrazce. Mimochodem žáci 3. třídy mají výtvarnou výchovu ve velké oblibě. Distanční výuka nezabránila vzniku řady zdařilých výtvarných prací. Mnoho z nich vzniklo právě propojením s  matematikou, prvoukou, českým jazykem či v rámci tematicky zaměřeného vyučování.


Upozornění

Od pondělí 19. 4. 2021 je otevřeno školní hřiště pro veřejnost. Pomůcky se nepůjčují. Více informací ZDE