just about every of who sells the best https://www.philipppleinreplica.ru has been given a fantastic watchmaking connotation. master masterpiece of the watch has cheap franckmullerwatches. search top professional design of bvlgarireplica from authentic online store. loewereplica.ru available for sale on our website are the best replicas you can find online as they are first copy watches. rolex relogios importados replicas presents the astounding excellence of the trademark crystallization.

Novinky | ZŠ Rooseveltova

Novinky

první stránka předchozí stránka 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11|    ...z 64    další stránka poslední stránka    1 - 10    celkem záznamů639
Čtenářský klub

14. 1. 2022 -

I v tomto školním roce úspěšně pracuje na naší škole čtenářský klub. Schází se každé pondělí po vyučování.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY A KONZULTACE

7. 1. 2022 -

se konají v úterý 11. 1. 2022 za standardních hygienických podmínek. Všichni přítomní v budově školy musí mít nasazený respirátor, musí dodržovat rozestupy 1,5m, u vchodu školy použijí desinfekci rukou. Do budovy vstupují jen osoby bez příznaků respiračních onemocnění. Děkujeme za pochopení.

Tříkrálová koleda

6. 1. 2022 -

Prvňáčci si letos vyrobili koruny, které možná dříve měli i 3 králové, když se šli poklonit Ježíškovi. S korunami, svěcenou křídou a sladkostmi jsme předali poselství králů a požehnali všem třídám v novém roce 2022.

INFORMACE K TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ OD 3. 1. 2022

31. 12. 2021 -

Vláda ČR schválila dne 22. 12. 2021 změny v testování žáků ve školách s účinností od 3. 1. 2022.

Vánoce

22. 12. 2021 -

Přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2022 vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí, mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Odpadové výzvy

22. 12. 2021 -

Do plnění odpadových výzev se zapojila řada žáků naší školy. Tyto výzvy proběhly v rámci projektu „Jakpak dopad odpad“, který organizuje Statutární město Olomouc.

Bezpečnost na internetu

21. 12. 2021 -

Prostřednictvím interaktivního komiksu Digistopa: Příběh Svůďáka se žáci 5. třídy pokoušeli rozpoznat rizika související s internetovou komunikací.

Vánoční tvoření

16. 12. 2021 -

Ve čtvrtek 16. prosince vládla na naší škole krásná vánoční pohoda. Děti si s radostí a chutí vyráběly svého andílka. A jak se jim práce povedla? To vidíte sami.

Předávání dárků seniorům

16. 12. 2021 -

Stejně jako v loňském roce jsme se vydali potěšit babičky a dědečky do Centra denních služeb naproti přes ulici. Děti ze školní družiny pro seniory vyrobily drobné dárky a přání a nazdobily voňavé perníčky. Vzájemně jsme si popřáli veselé Vánoce a šťastný nový rok 2022.

Mikuláš ve škole

3. 12. 2021 -

Všechny děti byly hodné a poslušné, všechny děti dostaly od Mikuláše dobroty.