Vítejte na stránkách ZŠ Rooseveltova

Jsme základní škola s více jak stoletou tradicí. Nabízíme klidné rodinné prostředí pro žáky 1. - 5. ročníku. Budova školy je kompletně vybavena, k dispozici je hřiště s umělým povrchem a rozsáhlá školní zahrada.
Od roku 2003 jsme součástí Fakultní základní školy a Mateřské školy Olomouc, Holečkova 10.

archiv aktualit »
Přírodovědná exkurze do zoologické zahrady

26. 1. 2023

V úterý 24. 1. 2023 se uskutečnila přírodovědná exkurze žáků 5. třídy do olomoucké zoologické zahrady.

FOND POMOCI OLOMOUCKÝM DĚTEM

20. 1. 2023

Dovolujeme si upozornit, že Statutární město Olomouc vyhlašuje novou výzvu Fondu pomoci olomouckým dětem.

British afternoon snack

18. 1. 2023

The English love to drink tea, but always with a little milk. They have toasts or scones with butter, jam and cream.

Cesta Tří králů

9. 1. 2023

První týden v novém roce 2023 jsme si s druháčky zpestřili přípravami na příchod Tří králů.

Přejeme Vám

22. 12. 2022

příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2023.