Vítejte na stránkách ZŠ Rooseveltova

Jsme základní škola s více jak stoletou tradicí. Nabízíme klidné rodinné prostředí pro žáky 1. - 5. ročníku. Budova školy je kompletně vybavena, k dispozici je hřiště s umělým povrchem a rozsáhlá školní zahrada.
Od roku 2003 jsme součástí Fakultní základní školy a Mateřské školy Olomouc, Holečkova 10.

archiv aktualit »
Slavnostní předání vysvědčení

30. 6. 2021

Největší radost z prvního vysvědčení měli asi prvňáčci. Na nadcházející volno se však těší úplně všichni.
Celý pedagogický sbor ZŠ Rooseveltova děkuje všem rodičům za spolupráci a přeje hezké prázdniny.

Veletrh cestovního ruchu

29. 6. 2021

V úterý 29. června vzniklo ve čtvrté třídě pět stánků. V každém z nich nabízela jedna cestovní kancelář své služby. Čtvrťáci se stali členy jedné z agentur a později také návštěvníky veletrhu.

Poslední dny letošního školního roku

29. 6. 2021

Poslední dny letošního školního roku jsme si všichni moc užili. Třeťáci se byli osvěžit zmrzlinou v nedaleké cukrárně a pohrát si na hřišti. Přejeme všem krásné prázdniny a těšíme se na viděnou v září.

Sportovní den

28. 6. 2021

V pondělí 28. června měly děti ze všech tříd sportovní den. V pěkném počasí se sportování v přírodě všem líbilo.

POMŮCKY PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY, KTEŘÍ NASTOUPÍ 1.9.2021 DO ŠKOLY

18. 6. 2021

Vážení rodiče,
učebnice, pracovní sešity a balíček výtvarných potřeb dostanou žáci 1. třídy zdarma. Některé školní potřeby však musíte zakoupit sami.