Školní družina

Školní družina je součástí ZŠ Rooseveltova. Poskytuje relaxační, odpočinkové a pohybové aktivity, rozvíjí zájmy a nadání dětí a rozšiřuje jejich vědomosti. Družinu mohou navštěvovat žáci 1.- 5. ročníku. Provoz je od 6 - 17 hodin. Poplatek za školní družinu činí 250Kč za pololetí za žáka. Podmínkou docházky do školní družiny je zajištěné stravování ve školní jídleně. Ve školním roce 2019/2020 nabízí školní družina tyto kroužky: Angličtina - čtvrtek 15.00 - 15.45, vych. Lucie Švestková, Pohybové hry - pondělí 15.00 - 15.45, vych. Alena Koukalová. Kroužky zahajují svou činnost od října 2019. V případě zájmu se hlaste u kterékoliv vychovatelky ŠD.

Maškarní karneval

26. 2. 2020

Dnes v ŠD proběhlo karnevalové odpoledne s promenádou rozmanitých masek a kostýmů. Děti si zatančily a zasoutěžily, došlo i na volbu "nejlepšího karnevalového tanečníka a tanečnici" a na konec proběhla oblíbená tombola.

Turnaj v dámě

18. 2. 2020

V lednu a únoru proběhl již tradiční turnaj v dámě. Děti hrály jednotlivé partie s velkým nasazením a přemýšlely nad každým tahem, aby mohly  zvítězit nad svým protihráčem.

Malý kadeřník/ Malá kadeřnice

18. 2. 2020

Dnes v ŠD proběhla kadeřnická soutěž. Děti daly průchod své fantazii, kreativitě a šikovnosti a na svých modelech a modelkách vytvořily velmi zajímavé moderní, elegantní a extravagantní účesy.

Svátek sv. Valentýna

14. 2. 2020

Děti si ke svátku zamilovaných připravily malé překvapení, aby udělaly radost svým blízkým a obdarovaly je vlastnoručně vyrobeným valentýnským srdíčkem.

Loutkové divadlo

11. 2. 2020

Dnes nás navštívilo Divadlo dětského diváka z Přerova s loutkovým představením "ČERVENÁ SUKÝNKA, ČERVENÁ KARKULKA". Děti měly možnost vyzkoušet si roli herce a ve spojení pohádek O červené Karkulce a O poslušných kůzlátkách účinkovat.