Jak přežít v přírodě

24. 6. 2019

Jak přežít v přírodě

Žáci páté třídy svým mladším spolužákům předávali znalosti a dovednosti týkající se pobytu v přírodě, které se jim o prázdninách jistě budou hodit. Na deseti stanovštích je seznamovali s tím, co patří do batohu na výlet a jak se na něj obléknout. Do stanu si nastěhovali jen potřeby užitečné a při pobytu v přírodě si už jistě nasbírají jen jedlé plody. Budou umět rozdělat oheň, vyrobit si papírový pohárek na vodu i čepičku proti slunci. Dokážou se bezpečně pohybovat v přírodě a kdyby přece jen došlo ke zranění, umějí ho ošetřit. V přírodě určitě nebudou odhazovat odpadky.
Na závěr vydařeného dopoledne si všichni s páťáky zazpívali píseň na rozloučenou. Malý zahradní piknik, který dětem připravily paní učitelky, byl příjemným zakončením akce.

Fotogalerie

Upozornění

Základní škola
Rooseveltova


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

Fotogalerie