Vítejte na stránkách ZŠ Rooseveltova

Jsme základní škola s více jak stoletou tradicí. Nabízíme klidné rodinné prostředí pro žáky 1. - 5. ročníku. Budova školy je kompletně vybavena, k dispozici je hřiště s umělým povrchem a rozsáhlá školní zahrada.
Od roku 2003 jsme součástí Fakultní základní školy a Mateřské školy Olomouc, Holečkova 10.

archiv aktualit »
Ukončení roku

26. 6. 2020

V pátek 26. června jsme na naší škole předávali vysvědčení. Všechny děti měly krásné známky, přestože výuka byla v tomto pololetí obtížná. Krásné prázdniny.

26. 6. 2020

Vážení rodiče,

letošní školní rok byl pro všechny těžký, ale uvědomujeme si, že pro Vás ještě těžší. Na Vás, rodiče, byla převedena velká zodpovědnost za domácí výuku. Patří Vám naše velké poděkování za to, jak jste vše s dětmi, našimi žáky, zvládli.

třídní učitelky Vašich dětí

Páťáci se loučí

25. 6. 2020

Ve čtvrtek 25. června se z našich páťáků stali učitelé. Připravili si zajímavé vyučovací hodiny pro svoje spolužáky. Současně se s nimi také rozloučili. Přejeme jim mnoho úspěchů v šesté třídě.

Pasování prvňáčků na čtenáře

19. 6. 2020

V pátek 19. června přišel do školy vzácný dopis od krále Oty I. z Písmenkového království, který pověřil paní učitelku pasováním prvňáčků na čtenáře.