Vítejte na stránkách ZŠ Rooseveltova

Jsme základní škola s více jak stoletou tradicí. Nabízíme klidné rodinné prostředí pro žáky 1. - 5. ročníku. Budova školy je kompletně vybavena, k dispozici je hřiště s umělým povrchem a rozsáhlá školní zahrada.
Od roku 2003 jsme součástí Fakultní základní školy a Mateřské školy Olomouc, Holečkova 10.

archiv aktualit »
Pravidla hodnocení ve 2. pololetí

3. 6. 2020

V příloze najdete pravidla hodnocení ve 2. pololetí tohoto školního roku.

Pozvánka na schůzku rodičů

2. 6. 2020

Vážení rodiče,
dovolujeme si Vám oznámit, že schůzka rodičů budoucích prvňáčků se uskuteční ve čtvrtek 11. června 2020 v 16 hodin v přízemí školní budovy ZŠ Rooseveltova.

V naší škole je opět živo

25. 5. 2020

Konečně jsme se dočkali. Po více než deseti týdnech se většina našich žáků vrací do školy. Nejvíc se asi děti těšily na své spolužáky, které tak dlouho neviděly.