Vítejte na stránkách ZŠ Rooseveltova

Jsme základní škola s více jak stoletou tradicí. Nabízíme klidné rodinné prostředí pro žáky 1. - 5. ročníku. Budova školy je kompletně vybavena, k dispozici je hřiště s umělým povrchem a rozsáhlá školní zahrada.
Od roku 2003 jsme součástí Fakultní základní školy a Mateřské školy Olomouc, Holečkova 10.

archiv aktualit »

18. 3. 2020

Zveme Vás na Den otevřených dveří na naší škole, který se koná 18. března 2020 od 15 do 18 hodin.

Výchovný koncert

20. 2. 2020

Ve čtvrtek si prvňáčci vyšli na výchovný koncert Moravské filharmonie Olomouc.

Zdravý životní styl

20. 2. 2020

Ve čtvrtek 20. února se třeťáci zábavnou formou seznamovali se zdravým jídlem nebo s možnostmi aktivního trávení volného času.

Workshop v truhlářské dílně

13. 2. 2020

Ve čtvrtek 13. února 2020 měli mimořádnou možnost žáci 5. třídy vyzkoušet si práci v truhlářské dílně v prostorách Střední polytechnické školy.

Brouk Pytlík

12. 2. 2020

Ve středu 12. února děti zhlédly divadelní představení Brouk Pytlík v kině Metropol.